Teşekküler...

Mesajınız bize ulaşmıştır. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

KAPAT

+90 212 222 34 04
+90 532 178 95 99
KAPAT
İLETİŞİM
İstanbul’un yükselen değerlerinden biri olan, Kâğıthane’de konumlanan projemiz İmrahor Caddesi'ne 100 metre, Dolmabahçe-Kâğıthane tünellerine 600 metre mesafede yer almaktadır. Talatpaşa34 ile Şişli-Mecidiyeköy, Taksim, Eminönü, Levent-Maslak bölgelerine yakınlığıyla hem iş hem sosyal yaşamın merkezinde kazançlı bir yatırım imkânından faydalanın.
Kabataş-Mahmutbey metro hattı, Zincirlikuyu-3. havalimanı metro hattı, Silahtarağa-Kemerburgaz tarihi dekovil hattı, Büyük İstanbul Tüneli ve metrobüs gibi toplu taşıma imkânlarına ek olarak Dolmabahçe-Kâğıthane tünellerine, E-5 ve TEM otoyollarına yakınlığı ile zamandan tasarruf edin.
15. kattaki seyir terasınızda kahvenizi yudumlarken Haliç, Kâğıthane Vadisi ve yemyeşil Hasbahçe manzaralarının keyfini çıkarın.
Sosyal alanlarda keyifli zaman geçirebileceğiniz fitness merkezi, seyir terası ve lounge alanı, dairelere ait depolama alanları, resepsiyon, 7/24 güvenlik, toplantı salonu ve her daireye özel kapalı otopark imkânı ile hayat standartlarınızı yükseltin.
Talatpaşa 34; Kağıthane Vadisi boyunca uzanan Sadabad Deresi ve onu çevreleyen Hasbahçe’ye sadece 200 metre mesafede yer alıyor. Koşu parkurları, sosyal tesisleri, göletleri ve barbekü alanlarıyla şehrin içinde nefes aldıran Hasbahçe’ye evinizden bakmanın keyfini yaşayın.
Talatpaşa 34, yüksek tavanlarıyla sakinleri için oldukça ferah bir yaşam alanı sunar. Yüksek tavanlarla daha fazla temiz hava ve yaşam hacminin keyfini çıkarın.
GALERİ
 • DIŞ MEKAN
 • İÇ MEKAN
 • PROJE ÖZELLİKLERİ
  Yeni İstanbul Havalimanı'na metro ile 20 dakika uzaklık
  Kâğıthane Vadisi boyunca uzanan Sadabad Deresi ve onu çevreleyen Hasbahçe’ye sadece 200 metre mesafede
  Her daireye özel otopark imkânı
  Isıbims-Isıcam ve ısı izolasyon uygulamaları dolayısıyla %40’a varan enerji tasarrufu
  Tüm daire, zemin ve duvarlarda “panetti” ses yalıtım uygulaması
  E-5 ve E-6 kara yollarına yakınlık
  BİZE ULAŞIN
  İrtibat / Satış Ofisi
  Talatpaşa Mah. OğuzbeySok. No.25

  Kağıthane-İstanbul
  +90 212 222 34 04
  +90 532 178 95 99